Dokąd wyjechać na wakacje?

Wakacje w pełni, jednak wielu Polaków nadal nie zdecydowało, gdzie wyjechać na urlop. Szukając odpowiedniego miejsca, pragniemy połączyć błogi relaks z odrobiną aktywności i zadbania o swoje ciało i umysł. Dokąd zatem się wybrać?

Zdecydowanie najlepsze warunki zagwarantuje Rymanów Zdrój noclegi. W pięknym, komfortowo wyposażonym obiekcie każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Wspaniały kryty basen z układem atrakcji wodnych z pewnością zachęci do aktywności zarówno dorosłych, jak i ich pociechy. Dodatkowo skorzystać można z aqua aerobiku. Do dyspozycji gości są także profesjonalne zabiegi kosmetologiczne: depilacja, mikrodermabrazja czy peeling diamentowy to tylko niektóre z nich.

pen2
Godne polecenia są również masaże, wspomnijmy choćby o masażach żelem silikonowym, bańką chińską, świecą czy gorącymi kamieniami. Obiekt ma w swej ofercie strefę Naturalnej Odnowy Biologicznej – zatem skorzystać można chociażby z ultradźwięków, sauny parowej czy hydromasaży.

O znakomite samopoczucie gości zadba wykwalifikowana obsługa, która wprowadza miłą atmosferę. Szef kuchni przygotuje zaś przepyszne dania, barmani natomiast – orzeźwiające drinki. Rymanów Zdrój nocleg to także możliwość wypożyczenia rowerów i urządzenia sobie uroczej wycieczki po okolicy. A przyznać trzeba, że jest tu wiele atrakcji, między innymi wzgórze Kalwaria, murowany transformator z herbem Potockich Leliwa czy pomnik źródeł z wodotryskiem.