Najlepsze rozwiązanie do przechowywania systemów sieci IT!

Systemy sieci IT, nagłośnieniowe, czy telewizji przemysłowej wymagają specjalistycznego przechowywania. Podobnie ma się rzecz w przypadku systemów automatyki czy alarmowych. Aby w pełni o nie zadbać, wystarczy zakupić bezpieczne i w pełni funkcjonalne szafy rackowe. To rozwiązanie wybierane jest przez Klientów coraz częściej.

Przy wyprodukowaniu owych szaf zadbano o każdy szczegół, są one owocem pracy wielu specjalistów- aby mogły spełniać swoją rolę w 100%. Do wyboru mamy dwie ich wersje: stojącą i wiszącą. Zwykle zakup jednej z nich uwarunkowany jest wielkością pomieszczenia, w którym mają się one znajdować.

serwer2
Szafy posiadają zaawansowanego technologicznie rozwiązania, wyprodukowano je z materiałów najwyższej jakości, dlatego stanowią najlepszy wybór na polskim rynku, jeśli chodzi o przechowywanie systemów sieci IT oraz innych. Warto dodać także, iż ich montaż jest niezwykle łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Na życzenie Klienta w drzwiach może zostać zamontowany zamek z kluczykiem, by wykluczyć ewentualną niechcianą ingerencję osób trzecich. Przewody można zaś wprowadzać zarówno od góry, jak i od dołu.

Zadbano także o wygodny dostęp do środka – panelami bocznymi stały się bowiem niezwykle łatwo zdejmowalne drzwi zatrzaskowe. Klienci, którym zależy na pełnym bezpieczeństwie zaawansowanych technologicznie systemów, coraz częściej decydują się na owo rozwiązanie. Szersza informacja o szafach 19″ dostępna jest na stronie internetowej www.szafyrack.pl. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą!