Przetransportujemy każdy duży przedmiot!

W Warszawie i okolicach działamy już od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy zdobyć zaufanie ogromnej ilości zadowolonych z naszej pracy Klientów. Dlaczego?

Bowiem jeśli chodzi o transport przedmiotów wielkogabarytowych, jesteśmy niekwestionowanym liderem! Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie możemy pozwolić sobie na najmniejszy choćby błąd czy niedopatrzenie.

Celem nadrzędnym Hdswarszawa już od samego początku była stuprocentowa satysfakcja każdego Klienta z wykonanych przez nas usług. Transport hds wymaga ogromnej precyzji i dokładności oraz zaangażowania w każde zadanie. Radzimy sobie z tym znakomicie.

transport hds1
Warto wspomnieć także o tym, iż posiadamy do dyspozycji najlepszy, bezawaryjny sprzęt – samochody, dłużyce czy podnośniki koszowe. Na koncie mamy ogromną ilość udanych realizacji związanych z transportem kontenerów (morskich, socjalnych, a także magazynowych), różnego typu maszyn i urządzeń (wagi samochodowe, wtryskarki, obrabiarki) czy baraków. Zajmujemy się także przetransportowywaniem z miejsca na miejsce stacji transformatorowych, szalunków, rusztowań i materiałów budowlanych na paletach. Jednorazowo jesteśmy w stanie przenieść z powodzeniem aż szesnaście kontenerów.

Do każdego z powierzanych nam zadań podchodzimy z ogromną starannością i zaangażowaniem, wykonując je z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i BHP. To dlatego tak wielu Klientów doceniło nasz profesjonalizm!