Szkło to nasza specjalność!


Wielu Polaków przyznaje, że nie jest łatwo znaleźć szklarza idealnego. Niektóre firmy nie reprezentują niestety zbyt wysokiego poziomu, ceny usług u innych są zaś bardzo wysokie. Jak sobie w tej sytuacji poradzić, kogo wybrać?

Na szczęście jesteśmy my – szklarz Warszawa jest zawsze do usług! Stanowimy grupę profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że o szkle wiemy wszystko. Zajmujemy się nim od dawna, jednak stale poszerzamy swoją wiedzą teoretyczna oraz umiejętności praktyczne, gdyż co jakiś czas pojawiają się nowe techniki pracy ze szkłem, rozwiązania i możliwości. My zaś zawsze jesteśmy na bieżąco.

szklarz2
Klienci często proszą nas o to, byśmy zaoferowali im szkło do kuchni. Lubimy takie zlecenia, gdyż ten właśnie materiał do kuchennych wnętrz nadaje się wprost idealnie. Nadaje przestrzeni lekkości i elegancji, a przy tym jest łatwy w utrzymaniu oraz pielęgnacji – po prostu idealny!

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się od pewnego czasu grafika na szkle. To usługa stosunkowo nowa, a już znalazła bardzo wielu zwolenników. W ogóle nas ten fakt nie dziwi, pozwala bowiem wprowadzić do domu czy mieszkania niesamowity styl. Każdy, kto ceni design na najwyższym, światowym poziomie, pragnie posiadać u siebie takie szklane cudo ze zdjęciem czy innym dowolnym wzorem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i zróżnicowaną ofertą i do kontaktu. Współpraca z nami okaże się dla Państwa wielką przyjemnością, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani!